Kapat

Hakkımızda


Kahramanlar Evreni ekibini iki kişi oluşturuyor.

Emrah Sağlam: 2 üniversite bitirdi ama bir yere bağlı çalışmayı kabul edemedi. Uzun süre ticaretle uğraştı. Neredeyse her sektöre dokundu diyebiliriz. Ama aklında hep çizgi romanla ilgili birşeyler yapmak vardı ve 2016 senesinde yaşadığı il olan Samsun'da Joker Çizgi Roman Dükkanı'nı açtı. Kısa sürede Samsun'da çizgi romanı tanıtan mekan oldu.

Doğa Önen: Yıllarca farklı kurumlarda beyaz yaka olarak çalıştı ve şu an da kurumsal bir firmada pazarlama ve kurumsal iletişim uzmanı olarak çalışmakta. O da ufaklıktan beri çizgi roman aşığı olduğu için aklında hep renkli dünya ile ilgili birşeyler yapmak vardı. Kahramanlar Evreni ismiyle bir facebook sayfası açtı. 20bin'den fazla takipçisi oldu.

Sosyal medya ortamında tanıştık. Gel zaman git zaman, birimizin işletme tecrübesi, diğerimizin iletişim geçmişi, ikimizin de çizgi roman aşkıyla birleşince güçlerimizi birleştirmek kaçınılmaz oldu.

2018 yılından itibaren eski Joker Çizgi Roman Dükkanı (Samsun), Kahramanlar Evreni Çizgi Roman Dükkanı ve Kültür Kafe ismini değiştirdi.

Kültür Kafe de diyoruz çünkü burası bir ticaret yeri olmasının yanında aynı zamanda çizgi roman kültürünü yaymak, tanıtmak için de uğraşan bir yer burası. Çizgi roman okuma günlerinden, siparişleriniz üzerine ufak hediyelere, üyelik sisteminden tutun da kafede "geek" sohbetlerine kadar kadar bir çok faaliyet ile çizgi romanın ve geekin renkli dünyasını anlatmaya çalışacağız

Kahramanlar Evreni'ne hoşgeldiniz.